पन्जाबका मुख्यमन्त्रीलाई धन्यवाद दिँदै मोदीले भने : म जिउँदै फर्किन पाएँ!

काठमान्डौ– फिरोजपुरमा र्‍याली गर्न गइरहेका भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको सुरक्षामा ठूलो लापरबाही भएपछि केन्द्र र पञ्जाब सरकारबीच टकरावको सम्भावना बढेको छ।

समाचार एजेन्सी एएनआईका अनुसार भटिन्डा एयरपोर्टमा अधिकारीहरूसँग प्रधानमन्त्री मोदीले आफू जिउँदै फर्किन पाएकामा आफ्ना मुख्यमन्त्रीलाई धन्यवाद भनेका छन्। स्रोतका अनुसार पन्जाब सरकारले फिरोजपुर र फरीदकोटका एसएसपीहरूलाई निलम्बन गरेको छ। तर, यसको आधिकारिक पुष्टि भएको छैन।

गृह मन्त्रालयले यस विषयमा पन्जाब सरकारसँग प्रतिवेदन मागेको छ। यसका साथै भाजपा अध्यक्ष जेपी नड्डाले ट्विट गर्दै पन्जाब सरकारप्रति ठूलो प्रश्न उठाएका छन् ।नड्डाले पन्जाबका लागि हजारौं करोडका विकास परियोजना सुरु गर्न आएका प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको भ्रमण अवरुद्ध हुनु दुःखद भएको बताएका छन्।

राज्य प्रहरीलाई र्‍यालीमा सहभागी हुनबाट रोक्न निर्देशन दिइएको थियो। मुख्यमन्त्री चन्नीलाई आरोप लगाउँदै नड्डाले भने– यस अवधिमा चन्नीले फोनमा कुरा गर्न वा समाधान गर्न अस्वीकार गरे।