सालि इसाको जन्मदिनमा बढेमानको केक बोकेर पुगे भिनाजु बिक्की, माहोल भयो फरक

काठमाडौँ– कट्रिना कैफकी बहिनी इसाबेल अहिले बलिउडमा नयाँ कलाकार रहेकी छिन् । उनी सामाजिक सञ्जालमा निकै सक्रिय रहन्छिन् ।इसाबेल कैफले आफ्नो जन्मदिन मनाइरहेकी छिन् ।

यस अवसरमा उनको भिनाजु विक्की कौशलले उनलाई विशेष रुपमा जन्म दिनको बधाई दिएका छन् । बिक्कीले सालीको फोटोसहित पोस्ट लेखेर बधाई दिएका हुन् ।इसाबेलकी बहिनी तथा चर्चित अभिनेत्री कट्रिना कैफले गत वर्ष ९ डिसेम्बर २०२१ मा विक्कीसँग बिबाह गरेकी थिइन् ।

विक्की कौशलले इन्स्टाग्राममा एक विशेष पोस्टमा लेखेका छन्– जन्मदिनको धेरै धेरै शुभकामना इसाबेल । काम र पार्टी दुबैको राम्रो समय होस्।ू यससँगै विक्कीले इसाबेललाई ट्याग गरेका छन् ।इसाबेलको एउटा तस्बिर पनि सेयर गरिएको छ, जसमा अभिनेत्री क्यामरामा क्याप लगाएर पोज दिइरहेको देखिन्छ । इसाबेलले फिल्म ‘टाइम टु डान्स’ बाट इन्डस्ट्रीमा डेब्यु गरेकी हुन् ।

तर, उनी आफ्नो हिन्दीमा काम गरिरहेकी छिन् । अहिले उनले राम्रो हिन्दी बोल्न थालेकी छिन् । जिजु विक्की कौशललाई पनि इसाबेलले परिवारमा धमाका साथ स्वागत गरे। वास्तवमा, जब विक्की र कट्रिनाले बेसार लगाइदिए, तब इसाबेलले जिजुलाई बेसार लगाइरहेको देखियो।