उर्फी जावेदको “बोल्ड लुक्स”, तर पहिरनकै कारण बनिन ट्रोल ( ८ तस्बिरमा हेर्नुहोस )

काठमाडौं । टिभी अभिनेत्री उर्फी जावेद भर्खरै एयरपोर्टमा एक अनौठो पोशाकमा देखिएकी थिइन्। उनले एक सुपरकूल डेनिम ज्याकेट लगाईरहेकी थिइन् जस अन्तर्गत उनले मात्र ब्रा लगाएकी थिइन्।

उर्फी जावेदको ज्याकेट मुनि उनको बेबी पिंक ब्रा स्पष्ट देखिन्थ्यो र यही कारण हो कि उनी सामाजिक सञ्जालमा जबरजस्ती ट्रोल भइन्। विमानस्थल बाहिर उनका यी तस्बिर र भिडियोहरु भाइरल भइरहेका छन्। पपाराजी भाइरल भयानीले आफ्नो इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा यो भिडियो सेयर गरेका छन्।

एक प्रयोगकर्ताले कमेन्ट बक्समा लेखे, ‘LOL उसको ज्याकेटको लागी कपडा छोटो भयो।’ त्यस्तै गरी, अर्को प्रयोगकर्ताले लेखेका छन् – के माउसले शर्टको बाँकी भागमा हात मिलायो? एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘नयाँ लुगा लिनुहोस्। लुगा छोटो भयो। यहाँ सम्म कि अंडरगर्मेट्स देख्न सकिन्छ।

उर्फी ट्रोल गर्दै एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘यो कस्तो प्रकारको फेसन हो?’ अर्का प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘यी मानिसहरु जे पनि लगाउँछन्।’ उर्फी जावेद टिभी को दुनियाँ मा एक धेरै लोकप्रिय अभिनेत्री हो र धेरै प्रसिद्ध शो को एक हिस्सा बनेको छ।

उर्फी जावेद सामाजिक मिडिया मा धेरै सक्रिय छ र हरेक दिन उनको बोल्ड तस्वीरहरु साझा राख्छ।

टिभी कार्यक्रमहरुको बारेमा कुरा गर्दा उर्फी चन्द्र नन्दिनी, मेरी दुर्गा, बेपन्नाह, जीजी माँ र दयान जस्ता टिभी कार्यक्रमहरुमा देखा परेका छन्।