मनोज गजुरेलले दोस्रो विवाह गरे लगत्तै मिना ढकालले लेखिन यस्तो स्टाटस-

हाँस्य कलाकार मनोज गजुरेलले मञ्जु पोखरेलसँग दोश्रो विवाह गरेका छन् । उनले बिहे गरेको केही समयपछि नै उनकी पुर्व श्रीमती मिना ढकालको असन्तुष्टी पोखेकी छन्।

मिनाले फेसवुक मार्फत आफ्नो असन्तुष्टी सार्वजनिक गरेकी हुन । उनले लेखेकी छिन्– ‘स्टप, स्टप, स्टप योर ननसेन्स, नोम मोर इन्वक्स प्लिज।’ उनको यो स्ट्याटसले पूर्वपति गजुरेललाई नै संकेत गरेको छ। तर, उनले नाम भने खुलाएकी छैनन् ।

तर, केही फेसवुक प्रयोगकर्ताले भने सकिएको सम्वन्धको पछाडि नलाग्न सुझाव दिएका छन् । त्यस्तै मिनाले चर्चित भाइरल म्यान मुकुन्द घिमिरेले पोष्ट गरेको स्टाटस पनि साझा गरेकी छन् ।गजुरेलले सोमबार बिहान नेपाल सरकारको न्याय सेवामा कार्यरत अधिकृत मन्जु पोखरेलसँग डोलेश्वर महादेवको मन्दिरमा विवाह गरेका हुन ।

उनले फेसवुक स्ट्याटस मार्फत विवाहको जानकारी गराएका छन् । गजुरेलले ०७४ माघ ९ गते मीना ढकालसँग सम्बन्ध विच्छेद भएको औपचारिक जानकारी गराएका थिए। मनोज र मिनाका १ छोरा र १ छोरी छन् । डिभोर्सका बेला छोरी आमासँग र छोरा बुवासँग बस्ने सहमति थियो ।

डिभोर्सपछि मिनाले श्रीमानबाट एक करोड २५ लाख रुपैयाँ प्राप्त गरेकी थिइन्, जसमध्ये ६० लाख रुपैयाँ छोरीको शिक्षादिक्षाका लागि भनिएको थियो । तर, ८ महिनापछि नै छोरी आमाबाट अलग भएर बुवासँगै बस्न थालिन् । छोरी फर्किए पनि उनका नाममा लगेको ६० लाख मिनाले नफर्काएको बताइएको छ ।

अहिले दुवै छोराछोरी मनोजसँगै बालकोटको घरमा बस्छन् । छोरा २३ वर्षका र छोरी १६ वर्षकी भइन् । मिना भने एक्लै बस्छिन् । उनी बानेश्वरमा बुटिक चलाइरहेकी छन् ।