मामाघरबाट टिका लगाएर फर्केकी २२ वर्षीया सबितालाई बाढीले बगायो-

काठमाडौं । सिन्धुलीको फिक्कल गाउँपालिका-५ मा बाढीले बगाउँदा एक जना किशोरीको मृ’त्यु भएको छ । फिक्कल गाउँपालिका-४ खाङसाङ निवासि गनबहादुर भुजेलकी २२ वर्षीया छोरी सबिता भुजेलको मृ’त्यु भएको हो ।

फिक्कल गाउँपालिका-५ जाङजाङस्थित मामा घरबाट टीका लगाइ खाङसाङ आफ्नो घर फर्कने क्रममा चाल्ने खोलामा आएको बाढीले ब’गाउँदा भुजेलको मृ’त्यु भएको हो ।उनलाई सोमबार साँझ खोलाले ब’गाएको थियो । केही दिनदेखि परेको वर्षाका कारण आएको बाढीले ब’गाएको भुजेलको शव करिब डेढ किलोमिटर तलबाट स्थानीयले निकालेका थिए ।

यस्तै, कञ्चनपुरको शुक्लाफाँटा नगरपालिका-१२ वसन्तपुरमा जङ्गली हात्तीको आ,’क्रमणबाट एक दम्पतीको मृ’त्यु भएको छ। जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुरले दिएको जानकारीअनुसार मृ’त्युहुनेमा वसन्तपुरका ५५ वर्षीय ध्वजबहादुर कार्की र उनका श्रीमती ४५ वर्षीया मधुराको आज बिहान मृ’त्यु भएको हो।

इलाका प्रहरी कार्यालय झलारीबाट प्रहरी निरीक्षक कर्णबहादुर बोहरा नेतृत्वको प्रहरी टोली घटनास्थल प्रस्थान गरेको जनाइएको छ। प्रहरीले दिएको जानकारीअनुसार नजिकैको सामुदायिक वनबाट नौ/दशका सङ्ख्यामा रहेको जङ्गली हात्ती गाउँ पसेपछि स्थानीयले हो–हल्ला गरेका थिए।

सोही क्रममा कार्की दम्पतीलाई हात्तीले आ,’क्रमण गरेको प्रहरीले जनाएको छ। ‘डिलाशैनी सामुदायिक वनबाट आएका हात्तीले आ,’क्रमण गरेको हो,’ घटनास्थलबाट शुक्लाफाँटा-१२ का वडाध्यक्ष बाले रानाले भने, ‘अझै जङ्गल किनारका बस्तीमा हात्तीले आ,’क्रमण गर्नसक्ने त्रासदी छ।’