नागढुंगामा स्वास्थ्यकर्मीलाई थ’र्काउने उत्तम कार्की पक्राउ

काठमाडौं- नागढुंगामा स्वास्थकर्मी नारायण कार्कीमाथि दु’र्व्यवहार गर्ने युवक उत्तम कार्की पक्राउ परेका छन्। कार्कीलाई चन्द्रागिरीबाट महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंको टोलीले पक्राउ गरेको परिसरका एसएसपी श्यामलाल ज्ञवालीले जानकारी दिए। स्व’यंसेवाका नाममा बागमती प्रदेश जनस्वास्थ्य प्रयोगशालाका निर्देशक नारायण कार्कीमाथि दु’व्यर्वहार गरेकाले कार्कीलाई पक्राउ गरिएको हो। गत शुक्रबार अत्यावश्यक का’मले काठमाडौं आएका कार्कीको गाडी रो’केर नागढुंगामा एक युवाले खा’नतलासी गर्नुका साथैं दु’व्यर्वहार समेत गरेका थिए।

उक्त भिडियो फेसबुकमा समेत पोस्ट भएपछि त्यसको चौ’तर्फी वि’रोध भएको थियो। यसरी स्व’यंसेवाको नाममा कसैलाई पनि खा’नतलासीको अधिकार र दु’व्र्यवहार गर्ने अ’धिकार नभएको र आवश्यक का’रबाही गरिने गृहमन्त्रालयले जनाएको थियो। गृहकै निर्देशनमा ती युवालाई पक्राउ गरिएको हो।