Breaking: काठमाण्डौमा शक्तिशाली भूकम्पको धक्का

काठमाण्डौ, काकाठमाण्डौ लगायत देशका बिभिन्न जिल्लामा गएको भूकम्पको केन्द्र बिन्दु सिन्धुपाल्चोकको राम्चे रहेको छ ।बिहान ५ बजेर १९ मिनेट जादा शक्तिशाली भूकम्पको धक्का महशुस गरिएको भूकम्प ६ म्याग्निच्यूटको रहेको भूकम्प मापन केन्द्रका लोक वजय अधिकारीले जानकारी दिनुभयो ।भूकम्पपछि काठमाडौंमा धेरै ठाउँमा मानिसहरु घर बाहिर निस्किएको देखिएको छ । धेरै समय पछि मानिसहरु घर बाहिर निस्कने स्तरको भूकम्प गएको हो । उपत्यका सहित मध्यमाञ्चलका विभिन्न जिल्लामा भूकम्पको धक्का महशुस गरिएको छ ।

विराटनगरमा पनि बुधबार बिहान भूकम्पको धक्का महशुस गरिएको छ । त्यस्तै सिन्धुपाल्चोकको राम्चे केन्द्रविन्दु भएर फेरि अर्काे भूकम्प गएको छ । राष्ट्रिय भूकम्प मापन केन्द्र तथा अनुसन्धान केन्द्रको अनुसार बुधबार बिहान ६ बजेर १० मिनेट जाँदा ३.८ म्याग्निच्यूडको अर्काे भ्रकम्प गएको हो ।