सासुका प्यारी बु’हारी हुन्छन् यी ४ राशिका

एजेन्सी, जो कोहि सासुको इच्छा हुन्छ कि घरमा सु’शील बुहारीको पाइला होस् । यस्तै हरेक कन्या पनि चि’न्तित हुन्छिन् कि आफ्नो हु’नेवाला घरका सदस्य कस्ता पर्ने हुन् भनेर। यी 4 राशिका महिला आफ्नो श्रीमानको घरमा पनि सबैको प्यारी हुन्छिन् । यी राशिका महिला घरमा सुख र खुशी लिएर आउँछन्। जान्नुहोस् कुन राशीका सासु बुहारी उ’च्चितः मेष राशिः धेरै भा’ग्यशाली हुन्छन्, ज्यो’तिषीहरू वि’श्वास गर्छन् कि जब मेष राशिका कन्या बु’हारीको रूपमा घरभित्र पस्छन्, त्यहाँ खुशी र स’मृद्धि छा’उँछ।

यिनीहरू सम्पूर्ण घर राम्ररी च’लाउँन सक्छन्। यस गुणको कारण, सासुले पनि उनीहरुलाई धेरै मन पराउछन्। मे’ष क’न्याहरूले आफ्ना सासुका साथै बाँकी सदस्यसँग पनि गहिरो सम्बन्ध कायम राख्छन्।वृष राशिः यस राशिका क’न्या सकारात्मक स्व’भावका हुन्छन्। यिनीहरूको यहि प्र’कृति को कारण, यिनीहरूले घरको वातावरण स’कारात्मक र सु’खमय बनाउन सफल हुन्छन् । यति मात्र होइन, वृष कन्याले घर राम्ररी व्य’वस्थापन ग’र्छिन् र आफ्नो सासु सासुसँग ग’हिरो र ब’लियो सम्बन्ध राख्छिन् । यस्तो अवस्थामा, यो वि’श्वास गरिन्छ कि उनी आफ्नो सासुको सबैभन्दा मन पर्ने बुहारी हुन्छिन् ।

कन्या राशिः क’न्या राशिका कन्या हँ’समुख र मि’लनसार हुन्छन्। मि’लनसार प्रकृतिका कारण, उनीहरू आफ्नो सासुसँग छिटै घु’लमिल हुन्छन्। सासुको सबैभन्दा प्यारी बु’हारी बन्न पनि सफल हुन्छन्। त्यस्तै यिनीहरु परिवारका अन्य सदस्यहरूसँग धेरै बलियो सम्बन्ध राख्न सफल हुन्छन् ।वृश्चिक राशिः वृश्चिक राशिका क’न्या सु’न्दर हुनुका साथै शा’न्त स्व’भावका हुन्छन्। यस राशिका क’न्या आफ्ना पति र परिवारका लागि धेरै भा’ग्यशाली बुहारी सा’बित हुन्छन् ।उनीहरुको पति बा’हेक सासु र घरका अन्य स’दस्यहरूसँग पनि निकै राम्रो र ब’लियो सम्बन्ध हुन्छ।