ल’न्डनमा का’ठमाडौं स्था’यी घ’र भ’एका ३५ व’र्षीय वि’क्रम के’सीको ह’त्या

लन्डन । ल’न्डनमा काम सकेर फ’र्किंदै गर्दा एक नेपाली से’फको ह’त्या भएको छ । ल’ण्डनको इ’ष्टकोटमा बस्दै आएका अ’न्दाजी ४० वर्षीय वि’क्रम के’सीको गत आइतबार राती ह’त्या भ’एको हो। आइतबार रा’ति करिब सा’ढे १० ब’जे लन्डन इ’स्टको’ट रे’ल स्टे’सन अ’गाडि झ’ग’डा हुँदा केसीको ह’त्या भएको ने’पलिज सेफ ए’सोसिएसन यूकेका सं’स्थापक अध्यक्ष कृष्ण ति’मल्सेनाले जा’नकारी दिए ।सा’मान्य भ’ना’भ’नमा २१ वर्षीय ए’क यु’वाले कु’ट’पि’ट ग’रेपछि उ’नको घ’टनास्थ’लमै नि’धन भएको ति’मल्सेनाले बताए । प्रहरीले ती यु’वकलाई हि’रा’स’तमा लिएर अनुसन्धान सु’रु ग’रेको छ ।

मृ’त’कको श’रीरमा कुनै दे’खिने खा’लका चो’टपटक न’रहेको तथा घ’ट’नामा कुनै पनि ह’ति’या’र प्र’योग भएको न’पाइएको स’मेत प्र’हरीको भ’नाई उ’दृत ग’र्दै ति’मल्सेनाले ब’ताए। ल’न्डनस्थित सो’स’ल ढा’बा ना’मक रे’स्टुरेन्टमा का’म ग’रे’र फ’र्किरहेका के’सी र ती अ’प’रि’चि’त यु’वाबीच वा’द’वि’वा’द’पछि झ’ड’प भएको ज’नाइएको छ । झ’ग’डा’को का’रण खु’ल्न सकेको छैन । ‘आ’फ्नी श्री’मतीलाई फो’न ग’रेर म ५ मिनेटमा घ’र आ’इपु’ग्छु भ’नेका र’हेछन्’, ए’नआरएनए यु’रोप उ’पसंयोजक स’मेत र’हेका ति’मल्सेनाले भने, ‘आ’धा घ’ण्टासम्म पनि श्रीमान न’आएपछि श्री’मती स्टे’स’नतिर नि’स्कँदा प्रहरी र ए’म्बुलेन्स आ’इसकेका र’हेछन् ।

प्र’हरीसँग आ’फ्ना प’तिबारे सो’ध’खो’ज ग’र्दा प्र’हरीले उ’नको ह’त्या भ’एको पु’ष्टि ग’रे ।’ स्टे’स’न’बाट के’सीको घर करिब दुई मि’नेट दू’रीमा छ ।ए’कजना नि’र्दो’ष सा’थीको ह’त्या’को ख’बर सु’नेपछि बे’लायतका ने’पाली से’फहरु स्त’ब्ध भएका छन् । स्व’र्गीय केसी भारत, कु’वेत हुँ’दै सन् २००७ ति’र ति’मल्सेनाकै प’हलमा लन्डन आ’एका थिए । इ’ण्डो चा’इनिज खा’नाका से’फ के’सीले भे’न्यू ५ ल’गायत ल’न्डनका कै’यौं रे’स्टुरेन्टमा का’म ग’रेका थिए ।का’ठमाडौं स्था’यी घर भ’एका केसी श्री’मती र भा’इबु’हारीका सा’थ लन्डनमा ब’स्थे ।