संसार नै छ’क्क पार्ने १५ अ’चम्मका जोडीहरू (भिडियो)

माया अनि भरोसा जिवन जिउने बा’हाना मात्र नभइ एक आवश्यकता पनि हो । त्यसैले हामीहरू जिवनलाइ स’जिलो अनि जिवनका हरेक दुख अनि सुख संगै बा’ड्ने जिवनसथिको चाहाना हामी सबैमा हुन्छ अनि हामिहरू बिवाह पनि गर्दछौं । यो पा’रम्परिक पनि हुन सक्दछ अन्यथा केटा केटीको चा’हाना अनुसार यसलाइ प्रेम बिवाह मा पनि प’रिणत गर्न पनि सकिन्छ जे होस जे भने पनि जे ग’रेपनि कुरा मानिसको बिवाह नै हुने हो ।हाम्रो समाजमा भन्ने च’लन पनि छ जो’डी त भगवानले नै ब’नाएर प’ठाएका हुन्छन।

जो मात्र एकअर्काका लागि मात्र बनेका हुन्छन तर यो दु’नियाका माानिसहरू यस्ता पनि छन जो बढो बि’चित्रका छन जसको बारेमा देख्दा र सुन्दा पनि सा’मान्य भन्दा अलि फरक नै अ’नुभुति हुने गर्दछ ।राम्रो युवतीसँग विवाह ग’र्नको लागि पुरुष पनि यो’ग्य हुनुपर्छ भन्ने छ । तर हाम्रो समाजमा हे’र्नेहो भने सुन्दर युवतीहरु पनि उनीहरुभन्दा कम सुन्दर युवकहरुसँग विवाह ब’न्धनमा बाँ’धिएका छन् । यो भिडियो हेरेपछि यो जोडी कसरी ए’कअर्काका भए होला भनेर अ’चम्ममा परिन्छ ।भिडियो यहाँ छ